Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dde server window: rstrui....

Kokaso01 kérdése:

Dde server window: rstrui. Exe - sorszám nem található a sorszám (325) nem található a DLL. Ben (SHDOCVW. Dll). rendszer visszaállítást hogy tudom megnyitni?

Figyelt kérdés

ha elakarom indítani a rendszer visszaállítást

"dde server window: rstrui.exe - sorszám nem található"

"a sorszám (325) nem található a DLL.ben (SHDOCVW.dll)."

ezt írja ki. egyszer rámegyek, hogy oké utána újra elindítom és csak egy fehér ablakot látok. ha újra elindítanám ismét ugyanazt kell leokézni.

beírtam már a futtatásba, hogy "regsvr32 C:\WINDOWS\system32\shdocvw.dll " és ki írja, hogy "A(z) DllRegisterServer sikerült a következőben: C:\WINDOWS\system32\shdocw.dll." de a rendszer visszaállítás ugyanúgy nem indul el azt csinálja mint eddig. bár nem tudom ennek egyáltalán köze van e hozzá de hasonló topikban ahol ez volt a probléma ezt írták



#rendszer-visszaállítás #rstrui.exe #shdocvw.dll
2016. febr. 7. 09:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!