Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hamachi segítségével szeretnék...

Hamachi segítségével szeretnék, Diablo 2-vel TCP/IP módban hálózatban játtszani egy ismerősömmel. Sajnos a játék valamiért nem fogadja el az IP címet. Régen pedig működött. Valaki próbált már így játszani és tudja a megoldást?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 17:03
 1/2 anonim válasza:
67%

Helló!

1. A hamachiban kapcsolódjatok össze (valamelyikőtök hozzon létre egy alap szervert(alul jobb oldalon az utolsó előtti gomb)- hálózat létrehozása utána beírsz egy szerver nevet meg egy kódot és rámész a készít gombra. A másik gép pedig rámegy a belépés egy létező hálózatba és ott kérni fogja a szerver nevet és kódját. Beírja ezeket és rámegy a belépés gombra. Most már van közös hálózatotok.

2. Mind a ketten mind a két gépen osszátok meg a diablo 2 mappát (xp: Bemásolod a mappát a megosztási mappába vista: jobb egérgomb - megosztás)

3. vizsgáld meg a tűzfalat és a kivételeknél jelöld be a diablo 2-t hogy azt ne gátolja

Nagyából szerintem ennyi, nekem így működik :D

Esetleg nem akarnátok 3-an tolni? Mert én is imádok diablózni lanon de a gyerek akivel szoktam az ritkán van itthon tehát így nem tudok vele :s

Ha esetleg igen akkor irjatok vissza!:D

2010. máj. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy másik, ne azt az Ip-címet adjátok meg egymásnak amit a Diablo ad, az nem fog menni, amit hamachi ad az jó.
2010. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!