Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Video_TS mappát hogyan kell...

Video_TS mappát hogyan kell kiírni Neroban? DVD-ként nem engedi, ISO-ban sem jó.

Figyelt kérdés
Avi filmet konvertáltam DVD-nek, most nem tudom kiírni Neroval. Mit csináljak?
2016. febr. 16. 16:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nero ban válaszd a DVD-video lehetőséget. A bal oldali ablakban meg fog jelenni egy Audio_ts és egy Video_ts mappa.

Az általad létrehozott Video_ts mappa tartalmát húzd rá a bal oldali Video_ts mappára.

2016. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Próbálom, sőt, be is illesztettem de ezt írja ki, már megőrülök:


"Egy DVD videó összeállítás Video_TS könyvtárában az alábbi fájlok nem lehetnek jelen: Thumbs.db

A video_TS fájlokban csak DVD MEGFELELŐ FÁJLOK LEHETNEK... vts-01-1.VOB nem mozgatható új helyre."

2016. febr. 16. 16:57
 3/13 A kérdező kommentje:

Mikor próbálnám kiírni ezt írja:


"A szükséges Video TS.IFO fájl nincs jelen.

A szükséges video TS.BUP fájl nincs jelen."

2016. febr. 16. 17:03
 4/13 anonim ***** válasza:

A video_ts mappában az alábbiak lehetnek:

*.ifo, *.bup, *.vob


Ezeket a fájlokat kell áthúzni a Video_ts mappába.


A thumbs.db egy rejtett fájl ami a windows intéző mappa beállításait tárolja miniatür vagy filmszalag nézetben.

Ez nem is lényeges, a lényeg hogy csak a fenti kiterjesztésű fájlokat húzd át a Video_ts mappába.


Ha meg fájlokat hiányol, akkor az a konvertáló program lehet ennyit ér.

2016. febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az Audio_TS-t engedi áthúzni, a Video_TS-t nem. Akkor írja ki a hibaüzenetet. WinAvi-val konvertáltam, lehet az nem sikerült? Köszönöm amúgy a segítséged!
2016. febr. 16. 17:20
 6/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg milyen fájlok vannak a video_ts mappában. Élek a gyanúperrel hogy a winavi csak a vob fájlokat készítette el, és ezzel letudta az egészet.


A neroban a jobb oldali ablakban nyisd meg a video_ts mappát, és a fájlokat ( ifo, vob, bup) húzd rá bal oldalon a Video_TS mappára. Ha a mappát húzod, akkor az összes benne lévő fájlt át akarja másolni, a thumbs.db-vel együtt.


Winavi helyett próbáld ki esetleg a freemake video converter-t, bár én nem használtam, de állítólag jó.

2016. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A ConvertXtoDVD-t ajánlom használni konvertálni, azzal nem lesz gond.

Magát a Video_TS mappát kell áthúzni BurningROM-nál, ha azzal írsz, és dvd-video formátumot kell választani.

2016. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket, minden válaszért ment a zöld kéz.


Még megkérdezném, a ConvertXtoDVD ingyenes?

2016. febr. 16. 18:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem ingyenes. Ingyenes a DVD Flick pl.
2016. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Basszus, pedig ezzel sikerült tökéletesen lejátszani asztali lejátszón... Kár, sajnálom... Megnézem akkor az utóbbi ajánlatot, hátha sikerül... Köszönöm!
2016. febr. 16. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!