Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy paint sool...

Fullmetalpanikkilari kérdése:

Letöltöttem egy paint sool nevű rajzos alkalmazást de az istennek nem engedi elindítani, de miért?

Figyelt kérdés

2016. febr. 27. 00:13
 1/5 A kérdező kommentje:
paint tool sai. bocsesz . ez a neve
2016. febr. 27. 00:13
 2/5 tabaki ***** válasza:

Honnan töltötted le, pontosan mit, milyen hibaüzenetet küld, vagy valami... Így nem lesz könnyű megálmodni, hogy mi a gond.

Nekem speciel működött, mikor egyszer kipróbáltam valamelyik kérdés kedvéért.

2016. febr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Argloss ***** válasza:
Pontosan ugyan az az oka, mint amiért eltitkolja a hibaüzenetet is, meg az operációs rendszert is, meg azt is, hogy honnan töltötted le a programot, meg.........
2016. febr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dongaben ***** válasza:

Ahogy Mézga Aladár mondaná:"Két forintért megmondom!"

(Boldog 70-80'-as évek...Nézzétek meg a "Hülyék Paradicsoma" c. filmet!) Na ez vár az utódainkra...

2016. febr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

@#4:

Ne beszélj! Aladárt is utolérte az infláció, mint a Macskafogót, amelyet másodjára csak dupla érme bedobásával lehetett elindítani? (Vagy mint a P.Mobilt, akik a Kétforintos dal refrénjét később már tíz forinttal énekelték...)

2016. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!