Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Felraktam a DiRT 2 nevű...

Felraktam a DiRT 2 nevű játékot, és minden szépen ment addig, ameddig nincs vége az első versenynek. Ott megnézem a visszajátszást, le "OK"-zok mindent és ahol az elején telefonál a csávó egyszerűen megáll és nem megy tovább a játék. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
a játék majdnem hogy minimum grafikán fut.
2010. ápr. 1. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Rakd föl újra.Valószínű hogy a gép szarul rakta föl.
2010. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hibás verzió, vagy rakd fel újra vagy tölts le másikat(persze ha warez és nem eredeti)


Az is lehet hogy a géped nem bírja és megzakkan egy idő után

2010. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valóban a zakkanás a leghelyénvalóbb, mert 2 különböző verziót is felraktam, sőt még közben windows-t is raktam újra..
2010. ápr. 1. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Hehe NFS Carbon feeling :) Annál is úgy volt h a régi gépemen egy kereszteződésben mindig lefagyott (annó XP-vel meg vistával is) kilépett, mikor új gépet kaptam, akkor meg simán átvitte, szóval xD

Ergo:vegyél új gépet. :)

2010. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!