Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek, ha a gépemen nem...

Mit tegyek, ha a gépemen nem működik a star stable online?

Figyelt kérdés

Nem rég lett újra telepítve a gépem és az új windows 10 került rá.Amikor letöltöttem a star stable online(sso)-t

majd szerettem volna belépni a gépem ezt írta ki:A program helyes működése hiba miatt megszakadt.A Windows bezárja a programot és értesíteni fogja Önt,ha megoldást talál a problémára.A másik kérdésem pedig az lenne,hogy ha talán azért nem működne a játék mert nincs rajta játék futtató(?) program akkor tudnátok nekem ajánlani valamilyen programot(és,hogy hol lehet letölteni)amivel futna a játék?A válaszotokat előre is köszönöm. :)



2016. márc. 1. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki a gépet az ablakon!
2016. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 axonbite ***** válasza:
2016. márc. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nem működik a játék. Ha valakinek van egyéb ötlete az kérem írja meg.
2016. márc. 7. 20:22
 4/6 axonbite ***** válasza:
sajnos hiába nyomoztam ez a játék nem hajlandó win10-en futni mindenhol ezt írják.
2016. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kiderült,hogy tényleg Windows 10-en nem működik a program így végül Windows 7 lett a gépemen.Köszönöm a válaszotokat. :)
2016. márc. 14. 11:46
 6/6 Natali12 válasza:
Sziasztok. Ugyan ez lenne az én problémám is csak hp notebookon és nekem Windows 7 van rajta. Ugyan ezt írja ki. Valaki valami tanács?
2018. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!