Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nehezítik meg szegény...

Miért nehezítik meg szegény mezei emberek életét az ilyen programok? SOS!

Figyelt kérdés
Itt ülök. Nagy nehezen letöltöttem az ingyenes AVAST vírusírtót és IRTÓ mérges vagyok, mert a regisztációs adatok megadása után egyszerűen nem tudom elküldeni... Hiába irom be a három karakteres kódot, nincs tovább!!! Miért nincs valahol egy "send", vagy valami hasonló, hogy be tudnám fejezni?Kérlek benneteket segítsetek! Itt várok!
2010. ápr. 1. 15:35
 1/10 A kérdező kommentje:

A "Register for free license" utolsó bekeretezett sor fölött még ez a két sor található, a felső mellett a beirandó kód. Aztn mintha elvgták volna...


Your e-mail address must be entered properly and must be valid as your avast! license key will be sent to this address. Please re-check the entered e-mail address before submitting the form.

2010. ápr. 1. 15:40
 2/10 anonim ***** válasza:
A hibaüzenet alapján nem jól adtad meg az e-mail címet,vagy nem erősítetted meg azt.
2010. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az biztos jó /e-mail cím/

Ezt a levelet kaptam a JÓ e-mail címemre:


Hello,


Somebody, hopefully you, filled in the avast! Home Edition license resend form on page [link] We are sorry, but we have no record in our database for the email address provided. If you need a license key for avast! Home Edition, please use this online form to get one: [link]


Értem is, meg nem is! Vagyis inkább nem, mi a probléma.

2010. ápr. 1. 15:58
 4/10 anonim ***** válasza:

azt írják, hogy ezen a címen ismételd meg a regisztrációdat: (valószínűleg, megerősítés céljából kérik)

[link]


ha mégsem sikerülne, töltsd le a NOD-32-t. a 30 napig ingyen használhatod és legalább olyan megbízható mint az AVAST

Letöltés:

[link]

ez pedig a használati útmutató, kézikönyv:

[link]


(30 nap eltelte után vagy eltávolítod és újra telepíted, vagy könnyen találsz a Net-en hozzá felhasználó nevet és széria számot.)

2010. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

kis segítség.

értelem szerűen minden rublikát tölts ki, majd klikk a Register for free license (Regisztráljon ingyenesen engedély) gombra.

[link]

2010. ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Állítólag sikerült regisztrálom, meg is köszönték. A tálcán azonban a vírus ikonja mégis x-szel van jelölve, mintha nem lenne érvényben. Nem értem.
2010. ápr. 1. 18:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Küldenek egy számot,azt be kell írni.
2010. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma újra kivert a halál vize! A tegnap feltelepített AVAST tálcán lévő új /narancsbarnás színű/ ikonjára rákerült egy iksz, a régire /világoskék az "a" betűvel/ pedig egy behajtani tilos jelzés. Arra gondlok, hogy ilyenkor nem funkcionáls a vírusvédelem. Remélem nem naponta kell/ene aktíválnom? Mit jelent ez, mit kell tennem?
2010. ápr. 2. 14:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Beírtad már azt a nyüves számot?Azt a program nem tudja,hogy te regisztráltál,arról meg nem írsz,hogy a kapott regisztrációs számot beírtad volna a programba.
2010. ápr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Avast 4 vagy 5 van fenn?
2010. ápr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!