Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnénk a barátaimmal...

Csordás Gábor kérdése:

Szeretnénk a barátaimmal karaokézni, valaki tud segíteni hogy milyen programmal lehet ezt megvalósítani? Csak magyar zenéket szeretnénk.

Figyelt kérdés
( minden féle zenéket még mulatóst is! )

#karaoke #mualatós
2016. márc. 1. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Karafun program: [link]

Amit keresni kell, az .mid, vagy .kar zenefájlok. Ha kell van egy sereg magyar, szólj.

2016. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
feltelepítettem, de nem találtam magyar zenét... hogy kell azt bele tenni? vagy van valami egyszerűbb program?
2016. márc. 2. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennél egyszerűbb nincs, szerintem.......

Innen letöltheted az én zenéim>>> küldöm privátban, mert nem engedi <<< csak ki kell csomagolni. A Karafun valamelyik telepítési mappájába kell kicsomagolni, most nem tudom, mert pár éve nem használom. Playlist vagy valami ilyesmi...ha nagyon nem megy, szólj, akkor lehet feltelepítem és megnézem, de előbb próbálkozz te is. :))

2016. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!