Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Angol lett a firefox, hogy...

Angol lett a firefox, hogy tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés

Ott kezdődött, hogy a firefox 44 nem indul el a gépem, lefagyott, semmire sem mentem vele. amint elindult, már fagyott is, egy oldalt sem tudtam megnyitni. Letöröltem, feltettem a 43-ast, az szerencsére megy, könyvjelzőim is visszajöttek. viszont angol lett. már próbáltam a 42-est is, az is angol. letöltöttem a magyarosítást, és igy sem áll vissza. mi lehet a probléma?

nem lenne gond hogy angol, viszont amit irok magyarul igy nem ismeri fel a helyesírás ellenőrző, és mindent aláhúz pirossal. ez zavar. hogy állítsam vissza magyarra?


itt a kép, hiába állítom magyarra, akkor is angol


[link]



2016. márc. 1. 22:13
 1/6 CspCsj ***** válasza:

A beállításoknál nem tudsz nyelvet állítani, az a weboldalak tartalmára vonatkozik.


Magyar nyelvű telepítőt próbálnám elsőnek:

[link]


Nyelvi csomag telepítése és átállítása kézzel, 6 lépésben:

[link]

2016. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos ez a legújabbra van, ami nekem egyből inditásnál kifagy. egyszerűen nem találok régebbit magyarul. nagyon rossz hogy mindent aláhúz pirossal, és mivel gyorsan és vakon írok, nagyon nagy segítség volt hogy egyből láttam ha elírtam valamit :(
2016. márc. 1. 23:43
 3/6 CspCsj ***** válasza:

[link]

Az adott verziót kiválasztva > WIN32 > HU > töltheted a nagyobbik EXE fájlt.

2016. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Igy sikerült, végre magyar. Bár az adobe folyton összeomlik. valami nem okés a gépembe. De köszi, igy sokat segítettél.
2016. márc. 3. 11:18
 5/6 CspCsj ***** válasza:

Megpróbálnám a flash-t frissíteni:

[link]

(McAfee elől vedd ki a pipát)

2016. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem segít, sajnos igy is folyton feldobálja az ablakot. kénytelen leszek böngészőt váltani :(


[link]

2016. márc. 3. 23:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!