Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggatnak most azok a...

Miért szaggatnak most azok a játékok is, amik eddig nem tették?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem az xp-t, minden driverből a legújabbat szedtem le mindenhez. Régen tök simán futott pl. a gta : san andreas, most pedig legalacsonyabb grafikai minőségen is g*cire szaggat.....

Merevlemezem hibás volt, azt megjavíttattam, azóta van ez....

Vmi 5 let hogy miért lassult be a gép játékoknál ennyire?

Már a háttérban futó progikat is (pl. utorrent) kikapcsoltam ,hátha az a baja de nem...

Könyörgök egy 640x480x16 színen szaggat a gta SA!!!!!

de úgy hogy nagyon...

Már a játékot is újraraktam kétszer, semmi változás, pedig előtte jól működött...

Nincs csúcsgépem, sőt, de azért egy 128 mb os vidikarinak nem illene beszaggatni....egy ilyen régi játéknál....

Az újratelepítés előtt minden ment tök szépen simán futott 1024x840x16 on is....

Mi a fene baja van?


2010. ápr. 1. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg a feladatkezelőben (ctrl+alt+del) a folyamatoknál, hogy megy-e valami nagy CPU használaton (a rendszer üresjáratán kívül).

Nem hiszem, hogy sokat számítana, de egy töredezettségmentesítést is csinálhatsz.

2010. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
rakjad a win7 minden menni fog
2010. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!