Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen program letöltése...

Milyen program letöltése teszi lehetővé, hogy bizonyos szűrők más-más IP címet érzékeljenek? (részletesen alább)

Figyelt kérdés
Be voltam regisztrálva egy bizonyos oldalra, (telefonszám, e-mail cím volt szükséges) ahonnan töröltek. Ha más e-mail címről, más telefonszámmal regisztráltam be, bár a regisztráció sikeres volt, mindig néhány másodperc múlva törlésre kerültem. Gondolom a gépem e-mail címe akad fent valami szűrőjükön. Miként lehet ezt kikerülni? Úgy hallottam van olyan program, ami azt teszi érzékelhetővé, mintha mindig más gépről/helyről jelentkeznék be. Ha van ilyen, mennyire biztonságos, nem teszi-e az esetlegesen eddig letöltött programokat a gépemen (laptop) használhatatlanná? A válaszokat kérem szépen mint egy óvodásnak írni, nem vagyok fiatal sem, sem pedig jártas a számítástechnikában. Mindenkinek köszönöm.

#biztonság #program #IP cím #programok illeszkedése
2016. márc. 9. 07:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis csavar a proxyban akkor elvileg nem fog felismerni az oldal.

[link]

2016. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!