Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tudok tenni ha a laptopom...

Mit tudok tenni ha a laptopom képernyője mindig "elsötétül"?

Figyelt kérdés
Fél éves sincs a laptop, acer aspire e15. Az történik hogy maxra veszem a fényerőt, pár perc múlva láthatóan egy kicsivel sötétebb lesz. Leveszem a fényerőt minimumre, aztán maxra, és újra fényes lesz, majd megint elsötétül egy kis idő múlva.
2016. márc. 9. 12:05
 1/6 Lajos54 ***** válasza:

Aksiról, vagy hálózatról? Vagy is-is?

Nézd meg az energiagazdálkodási beállításokat.

2016. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hálózatról megy. Megnéztem az energiagazdálkodást, külön beállítási sémákat csináltam mindenre. Csak akkor korlátozott a fényerő, ha akksiról megy.
2016. márc. 9. 12:14
 3/6 Lajos54 ***** válasza:

Most éppen nincs a közelemben ilyen típus (csak az üres doboza :), de úgy emlékszem, hogy a kolléganőmnél is volt ilyesféle; ha nem használta folyamatosan. Pedig ő általában tápegységről használta. Hasonlóképpen, mint a képernyővédő, egy viszonylag rövid idő elteltével lecsökkent a fényerő. Egér mozdítására, vagy billentyűnyomásra sem jött vissza azonnal a normál fényerő.

De sikerült beállítani, hogy ne csökkenjen a fényerő. Meg kellene néznem, hogy hol is volt esetleg még állítva.

Ha lesz alkalmam, megnézek egy ilyen típust.

2016. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! Én folyamatosan használom, és aközben van ez a jelenség.
2016. márc. 9. 13:20
 5/6 Lajos54 ***** válasza:

Közben meg tudtam nézni egyet (Acer aspire e15).

Persze az sem mindegy, hogy nálad milyen oprendszer van. A Windows 8.1-en a "Sémabeállítások módosítása" címszó alatt lehet változtatni. Valószínű, hogy az alapbeállítások ilyenek, mert például ezen a gépen is 20% fényerőcsökkentés volt beállítva, ha nincs használva.

2016. márc. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezen windows 10 van.
2016. márc. 9. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!