Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert nem sikerul a 8.1...

Miert nem sikerul a 8.1 telepito elinditasa?

Figyelt kérdés

Udv mindenkinek van egy asztali szamitogepem es a windows 8.1-et akarnam ra feltenni de ha bekapcsolasnal bootol cdrol bejon a windows logoja utanna pedig fekete kep es a monitorom kiirja hogy nem tamogatott uzemmod (a gepem alkalmas a 8.1 futtatasara teljesen!) viszont kiprobaltam azt is hogy masik monitorral megneztem ugyis ezt csinalta meg csinaltam azt is hogy kivettem a Pci express vga-t es megprobaltam a gyari integralttal es azzal meg elindult a telepito de ha visszateszem a masik vga-t akkor ugyanazt csinalja mint ezelott es nem indul a telepito csak is az integralttal (az integralt az egy Intel 82945G a Pci express pedig egy Ati radeon x1950)

Valakinek esetleg otlet hogy hogyan lehetne feltenni ugy hogy az Ati videokartya legyen benne es menjen is a telepito? Elore is koszonom a segitseget! :)



2016. márc. 10. 16:49
 1/3 19 Albatrosz ***** válasza:
Egy próbát megér szerintem, ha feltelepíted kártya nélkül, és miután fent van a gépen a rendszer akkor tedd bele a kártyát, és lehet, hogy akkor talál hozzá neki megfelelő driver-t :)
2016. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ertem es koszonom a segitseget megnezem hatha igy jo lesz!:)
2016. márc. 10. 19:10
 3/3 A kérdező kommentje:
megprobaltam es feltelepites utan ha visszateszem a Pci express vga-t ismetelten nem jo! :(
2016. márc. 11. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!