Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A WP 8.1-es telefonon hogy...

A WP 8.1-es telefonon hogy kell az egyéb kategória fájljait megnézni és ami nem kell törölni?

Figyelt kérdés
Microsoft Lumia 640 LTE telefonim van. Azt írja ehhez csatlakozni kell a számítógéphez, nekem nincs adatkábelem, ezért kábel nélkül szeretném megoldani. 850 MB adat van itt, ezért nagyon fontos lenne. Köszi előre is, minden választ zöldelek.

2016. márc. 10. 19:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért.
2016. márc. 10. 19:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a "Fájlok" nevű alkalmazásban is látszanak a telefonomon (Lumia 930).


De arra figyelj, hogy pl. az MKV fájlokat is oda sorolja be és nem a videók közé.


Annyit mondanék még, hogy a Tárterületsegédben (gondolom, abban nézed) nem a valódi mappánként kategorizálja be a fájlokat, hanem fájltípusonként (kiterjesztés alapján szerintem). Azt akarom ezzel mondani, hogy az Egyéb kategória fájljait sehol sem tudod megnézni sajnos.


Az említett MKV-kat én is csak azért tudom, mert viszonylag sok van a telefonomon és az Egyéb mérete sokkal nagyobb, mint a Videóké. Ebből következtettem ki, hogy az MKV-kat is az Egyébbe sorolja. (Meg tudom, hogy a gyári videólejátszó nem tudja lejátszani.)

2016. márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Letoöltések és a documents mappa tartalmát töröltem, az egyéb mappatartalma nem változott, a többi csak kép. A Facebook alkalmazás újratelepítésével nyertem kb 100 Mb-ot, böngésző előzmények törlésével is nyertm kb 100 MB-ot. Gondolom az alkalmazások használják adatokra. Köszi zöldeltem
2016. márc. 11. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!