Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Újra lehet telepíteni a...

Újra lehet telepíteni a Win7-et úgy, hogy a programok, amiket feltelepítettem megmaradjanak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 15:51
 1/5 anonim válasza:
A C-ről elveszik minden, a többiről nem, de én azokat is le szoktam formázni.
2010. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értem. Köszi a választ!

De akkor mit csinálsz a több 10 v 100 GB-nyi adattal? :O

2010. ápr. 2. 18:53
 3/5 anonim válasza:
nemlehet úgy telepíteni a c-re hogy a progi működjön mert Win7-re más progik kellenek nagyrészt mint Xp-re. a többi meghajtó megformázásal meg ne is törödj az jól fog működni az adatok se vesznek el csak a c-ét kel formázni és ennyi
2010. ápr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

1 vagyok.


Kb évente rakom újra a gépet. 4-5 nap alatt torrentről mindent leszedek ami eredetileg rajta volt a gépen. A személyes cuccok meg DVD-n vannak kiírva, de az nem sok. Persze más lenne, ha 2 havonta lenne erre szükség.

2010. ápr. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Így már értem!

Nekem a c-n csak a win7 van a programokkal, direkt akkora partíciót is választottam le neki amire szükségem lehet. Így újratelepítés során nem vesznek el a másik partícióra mentett fontos dolgok és pakolgatni sem kell őket.

Csak az érdekelt, hogy az megoldható-e, hogy újratelepítem a win7-et és a program files sértetlen marad, de ezek szerint nem. :( Na mind1, legalább lesz egy jó kis estém. ;)

2010. ápr. 2. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!