Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe photoshop cs3? Háttércsere?

Adobe photoshop cs3? Háttércsere?

Figyelt kérdés
letöltöttem a képszerkesztőt,néztem egy videót,de sajnos nem jön össze a háttércsere.Hogyan kell csinálni??
2010. ápr. 2. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Na várj (:


Úgy lehet megnyitsz 2 képet.

Egyik aminek a hátterét szeretnéd és a másik amelyik azt tartalmazza aminek szeretnéd a hátteret.

Aminek szeretnél hátteret azt kijelölöd "quick selection toolal"

Utána ctrl+c. A másik képre aminek ahátterét akarod oda ctrl+v és utána jobb klikk a bemásolt képre "free transform" és ott tudod nyújtani a képet ahogy szeretnéd.


Volt 1 másik verzió is asszem de az most nem jut az eszembe:S:S


Remélem segítettem ha nem tiszta valami írj! (:

2010. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszike a választ:) sajna nem jött össze.magyarul leirnád?:D mert magyar a program.ha alapból megnyitom a 2 képet,akkor csak az egyik van kinnt.hogy lehet,hogy egymás mellett legyenek?
2010. ápr. 3. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj CS3:S

Nekem cs4 van azon kiteszi 1más mellé a képeket külön fülre:S

2010. ápr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
letöltöttem a cs4-et.Kösszi,sikerült:)csak annyit szeretnék még ,hogy lehet elmenteni képnek?mert vmi hülye formátumba teszi,és nem tudom megnyitni :S :S
2010. ápr. 4. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
amikor mented ott van a fájl neve és alatta egy legördülő lista, a PSD helyett válaszd a JPEG-et.
2010. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem nem megy...
2011. szept. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!