Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok-e ajánlani egy másfajta...

Tudtok-e ajánlani egy másfajta böngészőt a firefox-on, google chrome-on, és az internet explorer-en kívül?

Figyelt kérdés
A google meg az explorer nem jönnek be egyáltalán.A firefox-ot használom (és imádom) csak fojton összeomlik...
2010. ápr. 2. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Opera, K-Meleon
2010. ápr. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Firefox eléggé bugos, nálam is állandóan megjelent a plugtemp. Ma jött a frissités. A legjobb lenne, ha a régit törölnéd és a legújabbat töltenéd le. Ez nagyon jó és gyors.

[link]

2010. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

chrome a legjobb.

mi nem jött be neked rajta?

2010. ápr. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Pl. Ott van a Netscape, Safari, Opera. Meg rengeteg böngésző még.

Amúgy nekem is párszor összeomlik a firefox, de ez van. Mostanában egyre kevesebbet. Inkább frissítsd mindig. Pl. ma is jött ki új verzió.

2010. ápr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!

egyszerűen nem jön be a crhome és hogyan is tom frissítenia a firefox-ot??(elfelejtettem)

2010. ápr. 2. 23:43
 6/11 A kérdező kommentje:

am most látom a második válaszoló linkjét és ez a verzió már nekem le van töltve!!!

már témát is állítottam be

2010. ápr. 2. 23:45
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja mert a téma az kell ám. Minden felesleges szirszartól csak instabilabb lesz. Én Safari-t használok szörfölésre, az még sosem omlott össze semmitől.
2010. ápr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Súgó -> frissítések keresése.

Amúgy nekem is fent volt már a Safari. De az sokat eszik. :S

2010. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Töltsd le a reklámblokkolót Firefox-hoz, többet egyet se látsz. És nem omlik össze.

[link]

2010. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

De az mit jelent hogy "összeomlik" a böngésző?

Én explorert használok és mindenki köpköd rá,de nekem semmi bajom nincsen vele.Miért jobb a többi?Mit tudnak,amit az explorer nem?

2012. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!