Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Spss Statistics program -...

Spss Statistics program - több oszlop egyesítése, amely string változókat tartalmaz, hogyan?

Figyelt kérdés
Szóval a problémám konkrétan az lenne, hogy van nyolc oszlopnyi string változóm, és ezeket szeretném egy új oszlopba, egy új változóba összegyúrni. Maga az adatbank igen nagy, ezért nem jó az egy oszlopba másolgatom az összeset megoldás.
2010. ápr. 3. 05:01
 1/2 anonim válasza:

egy nagyon egyszerű megoldás lehet ,hogy exportálod excelbe aztán ott gyorsan összevágod, majd visszakonvertálod.

Biztos van szakszerűbb megoldás is, de annyira nem vagyok jártas benne.

Egyébként ha szabad kérdenem mi szükség van külön oszlopokat egybe rakni?

2010. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!Szakdolgozatom miatt,elemzés céljából kéne őket egybevarázsolnom.Köszi a tippet az excel-es megoldásra,de az a baj,hogy így is majdnem 250 változóm van egy sorban,és ha ehhez még hozzárakok 7-et...hát nem tudom,majd kiderül,szerintem ezt fogom tenni.Mindenesetre köszönöm még egyszer!!
2010. ápr. 9. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!