Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan távolítsak el egy...

Hogyan távolítsak el egy programot a gépemről ami elindul minden startupkor viszont a vezérlőpultban meg a C meghajtón nem találom?

Figyelt kérdés
Valami BrowseAir a neve azt hiszem, egyszer valamelyik program mellé települt, megpróbáltam kitörölni, de csak annyi sikerült hogy eltűnt a vezérlőpultból, kitöröltem a program mappáját, még mindig rajta van, de bajt meg nem okoz, mert semmi baja a gépemnek, szóval vírusnak sztem nem vírus, csak egy idepofátlankodó program. Mit csináljak vele?

2016. márc. 16. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
futtatásba beírod: msconfig, és kiszeded az automatikus indítások közül, de egy malwarebytes-t futtatnék a helyedben
2016. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, igazából megtaláltam hogy az appdatában volt és kitöröltem, szóval letörölve végleg le lett. Malware az nincs a gépen, hanem Windows 10-em van és azon ott a defender, lefuttatom azt.
2016. márc. 16. 19:02
 3/5 A kérdező kommentje:
Na ez fura, megint elindult, pedig azt hittem kitöröltem...
2016. márc. 17. 12:51
 4/5 anonim ***** válasza:

A defender ilyen szempontból kaki. De olyan ami körül már a legyek is repkednek!

Félreértés ne essék, nem leszolni akarom, általános víruskeresőnek megfelel. De ide más kell.

Amit az első tanácsolt azt csináld még, hidd el, nem írt sületlenséget.

2016. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

oké, akkor malwarebyte-ot leszedem, de nem szerepel egyébként az automatikus indításnál a feladatkezelőben?

(az msconfig alapból egy link labellel odairányít a feladatkezelőbe)

2016. ápr. 1. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!