Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem enged be az MSNbe?

Miért nem enged be az MSNbe?

Figyelt kérdés

csak ebuddyn tudok, de mindenki mást beenged,csak engem nem.. bejelentkezek és egy mp múlva kiírja,h újra vagy mégse..még tölteni sem kezd el,

mit csináljak,h beengedjen?


2010. ápr. 3. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

jól adod meg a felhasználói nevedet és a jelszót?


esetleg készíts másik accountot, hátha azzal már megy rendesen. ebuddy sem rossz, de miért nincs rendes MSN a gépen? a windows live és annak funkciói az oprendszerhez tartoznak, tehát pl. frissítéskor is le kéne jönnie, már csak telepíteni kell.

2010. ápr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jól adom meg, és van MSN asszem 9. -es verzió, de abban nem enged be,azért használom most az ebbudyt
2010. ápr. 3. 14:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Éljen xD Meg van a negyedik hely, ahova ugyanazt a szöveget írom le xD

A Windows Live egy olyan újszerű program lett, amiből rengeteg minden lényeges, a rendes futáshoz szükséges dolgot kifelejtettek (legfőképp a csini dizájn és a baromira felesleges funkciói miatt), ezért a program néhol (picikét) hiányos. Nekem pl. folyamatosan megjeleníti felül, hogy 1 Függőben Lévő Felkérése Van, belépek a Windows Live rendszerébe, de ott nincs felkérés. Ez egy hiba a programban.

Már válaszoltam itt olyan kérdésre, hogy a kérdező letiltotta és törölte az MSNből és a Windows Live Rendszerből is az ismerősét, de az MSN folyamatosan megjelenítette a tőle beérkezett adatokat (Megváltoztatta személyes üzenetét, nevét, ilyenek)... Pedig nem kellett volna.

Ott van, hogy nem tudják sokan megerősíteni az email címüket... Nem rég pedig olyan kérdésre válaszoltam, hogy miért áll le az MSN saját magától, kiír vmi szöveget, oda biggyeszti, hogy Elnézését kérjük, azt le van tudva xD És ugyanolyan pottyantott vmi marad, mint volt xD Szóval, van itt néhány, aprócska hiba.

Nekem erős a gyanúm, hogy a tied is egy ilyen hiba lesz.

2010. ápr. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!