Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van az msnnel? Már nagyon...

Mi van az msnnel? Már nagyon idegesítő! Többi lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy amióta letöltöttem az MSN legújabb verzióját, azóta nem frissíti azoknak az embereknek a partnerlista-karbantartóban az adatait, akiket utána vettem fel. Pontosabban ott vannak, csak az, hogy fent vagyok-e náluk: nem. Pedig 100% hogy fent vagyok, mert utánanéztünk már páran, átnéztük, és nekik nincs ilyen gondjuk. Mitől lehet, hogy nem frissít? Valami ötlet? újratelepíteni nem akarom.
2010. ápr. 3. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
azt az msn plus írja, és szerintem az új msn óta máshogy tárolódnak ezek az adatok. Így rosszul jelzi ki. Egyébként más kliensek is rosszul jelzik, pl a KMess linuxon :) szóval ez nem csak nálad probléma.
2010. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) csak már tényleg nagyon zavar:/
2010. ápr. 4. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!