Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Chrome fordítást hogy...

Google Chrome fordítást hogy tom visszaállítani?

Figyelt kérdés

Hali


Helyzet az,hogy aki ért Google Chromehoz, illetve használja az segítsen már legyenszives :)


Szóval van a Chromeba, egy olyan funkció, hogy minden idegennyelvű oldalnál felajánlja a Chrome,hogy lefordítsa-e az oldalt!

Nos én angolnál, kiválasztottam hogy soha ne fordítsa, és ne tegye fel a kérdést angol oldalnál..


Nah ha én a jelölést vissza szeretném vonni.. akkor hol?:)

Mert nem találtam meg a megoldást :)


Köszönöm előre is!


2010. ápr. 4. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehol nem lehet vissza állítani tedd újra a Chrome-t és legközelebb ne iktass ki olyan nyelvet ami még kellhet :)
2010. ápr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

de vissza lehet


Nyiss meg egy olyan idegen nyelvű honlapot ahol nem tiltottad le fordítást, ekkor felajánlja a fordítást.

Válaszd ki az oldal nyelvét angolnak, beállítások és kattints a "soha ne fordítsa le a(z) angol nyelvű szöveget"

2010. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,már újratettem egyébként :)))
2010. ápr. 4. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!