Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak az msnemmel?

Mit csináljak az msnemmel?

Figyelt kérdés
Annyi a baja hogy kapott egy vírust amit elküldött az osztálytársam de vele együtt mindenki és az elején még semmi baja sem volt de azután elkezdett magától vírusokat küldeni és kikapcsolt egy 2,3 perc múlva most már nem küld vírusokat viszont hiába írok bárkinek nem kapja meg az üzenetet és kikapcsol ugyan úgy már mindent megpróbáltam amihez még értek kitöröltem 3szor mindenhonnan a gépről aztán újra feltelepítettem meg a vírusirtómat naponta lefuttatom 5,6szor a gépen és ennyi de még mindig így viselkedik és nem akarok az msn miatt szakembereket hívni nekem nem kell most csak azért mert nem jó az msn tudom használni az ebuddy.com oldalon de azért fontos lenne hogy jó legyen mert ez az oldal ritka fos aki ért ehhez nálam sokkal jobban az légyszíves segítsen köszönöm!!!!!!
2010. ápr. 4. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
MSN újratelepítés?
2010. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen vírusírtód van?

Én is kaptam egy vírust nekem annyi problémám volt vele hogy villogtak a párbeszédablakok és senkinek nem tudtam írni. esetleg meg próbálhatod az msn cleanert. ez minden vírust eltávolít asszem.

2010. ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De jó ötlet csak hogy az újratelepítés már ezer éve meg volt amúgy a vírusirtóm Avast 4.8 és köszönöm megpróbálom azt a cleanert!
2010. ápr. 4. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Avastal nincsen bajom, de mégis én AVG Internet Securityt használok. szerintem az jobb, vagyis nekem ez vált be. írj majd milett a tisztítás után
2010. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon tudom az Avg t sem használni mert nem magyar de elvileg az Avastal is el lehet tüntetni a vírusokat de nem lehet valamiért.
2010. ápr. 6. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!