Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DirectX probléma? (bőv lent)

DirectX probléma? (bőv lent)

Figyelt kérdés

Már sok helyen nézelődtem de elég bizonytalan vagyok. Windows XP Pro-m van és a NFS Pro STreetem állandóan lefagy, vagy elfeketedik a gép és No signal goingo to sleep-et ír ki és újra kell indítanom.A grafikai felbontás a játékban alacsonyan van tehát az nem lehet baj. (Ati RADEOn 9550 / X1010 Series) Lemezes a játék, és elvileg a DirectX-et együtt kellett feltelepítenie. Nos oké de a Pro STreet könyvtárban a DirectX mappában csak négy fájl van:

_Direct3D_or_D3D_Errors.htm

_GET_SETUP_Error_When_Installing_DirectX.htm

DirectX_Version_Does_not_Update_After_Installation.htm

Start_Direct_X.htm


Azt írja a a játék kiskönyvében hogy a lemez könyvtárából telepítsem újra a DirectX-et. Van egy DXSETUP.exe benne esetleg azt futtassam. Már kérdezgetdem sok helyen van ahol azt mondják hogy a 9-es verzió Xp-n nem fut, van aki azt mondta hogy szedjem le ezt:

[link]

Mert le kell trölni a DirectX-et és aztán a Microsoft weboldaláról letölteni a legfrissebb verziót. (Az uninstállóssal nem tudok mit kezdeni)

A min rendszerkövetelményeknek megfelelel a gép.


2010. ápr. 5. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj driver frissítést a videokártyán, vagy ha a legfrissebb van fent, akkor valami másik verziót telepíteni.
2010. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!