Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit jelent ez a hibaüzenet,...

Mit jelent ez a hibaüzenet, és hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

"Chrome_updater.exe-szabálytelen rendszer DLL áthelyezés


A rendszer DLL (user32dll) a memóriában áthelyezésre került. az alkalmazás nem fog megfelelően futni.

Áthelyezés történt, mert a DLL (D:\Windows\system32\SHELL32.dll) a Windows rendszer DLL-ek számára fenntartott címtartományt foglalta el. Az új DLL-ért lépjen kapcsolatba a DLL-t kibocsátó forgalmazóval."


Ez az üzenet néhány letöltést is meghiúsított, mint pl. a Google Föld is ezt a hibaüzenetet írta ki, mikor telepíteni akartam. De sok minden viszont települt.


Amúgy meg naponta többször előjön ez az üzenet, ráokézok és eltűnik, de ez azért gond.


2010. ápr. 5. 13:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Az XP új telepítés, nem is volt vele semmi baj, csak úgy emlékszem miután egy angol nyelvű reg. optimalizációs progit futtattam rajta.
2010. ápr. 5. 13:49
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és a Google Chrome-al semmi baj nincs.
2010. ápr. 5. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Valami kártevő lehet, előszeretettel támadják a dll kiterjesztésű rendszerfájlokat és a Chrome-n keresztül juthatott be. Töröld le és telepitsd az 5-öst,ahhoz már van reklámblokkoló és sok egyéb kiterjesztés, mint a Firefox-hoz. Nálam ez megoldotta a gondokat. És importáld a Firefox beállításait, könyvjelzőit. Nagyon jó ez a hibrid Chrome. www.letoltes.prim.hu
2010. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!