Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MSN hibakód: 8e5e03fe. Mit...

MSN hibakód: 8e5e03fe. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mielőtt jön a letolás hogy keressek utána: megtörtént :( Néztem itt a válaszokat, gugliba, azt a programot is letöltöttem (Regcure vagy mi), de semmi nem működik, csak ebuddyn tudok csatlakozni.


Viszont: két címet használok, egy a munka miatt és egy itthonit. Az itthoninál íja ezt ki, a másikkal simán be tudok lépni, de azt nem használhatom magán célokra -.- (mármint hogy felveszek minden ismerőst, aki a másikon van...)


Régen volt már egyszer ilyen gondom, akkor is nagyon sokat keresgéltem. Úgy emlékszem, valamit ki kellett törölni valamilyen mappából, de már sem a megoldásra nem emlékszem, sem arra, hol találtam...


Valaki? :(


2010. ápr. 5. 13:49
 1/6 anonim válasza:
Töröld le az egész programot és telepítsd újra, lehetőleg a legújabb verziót.
2010. ápr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet csak én vagyok jó vagy nem tudom de nekem az első 5 google találat is kihozta a megoldást....


messenger újratelepítés és registry fix megoldja a gondot...

2010. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam, 2x is, de semmi.... :(
2010. ápr. 5. 16:09
 4/6 anonim válasza:
miután újra feltelepítetted a gépre indítsd újra a gépet!! én megcsináltam és nekem aztán jó lett! de ha nem indítod újra akkor nem lesz jó!
2010. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
sikerült?
2010. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ugyan ez a bajom nekem nem sikerült
2011. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!