Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jó, ingyenes videószerk...

Milyen jó, ingyenes videószerkesztő programok vannak?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, amiben könnyen lehet feliratokat készíteni, és lehetőleg normális animációval. (Tehát, nem csak olyanok vannak benne, hogy beúszik, beforog, stb., hanem szebbek, pl. írógépszerűen, betűről betűre ír, meg ilyenek.) Esetleg, ha még arra is képes, hogy egyszerre két vagy több hangot be lehessen tenni (bár erre nem biztos, hogy szükségem lenne, meg azt máshogy is meg tudom oldani).

2016. ápr. 3. 18:03
 1/4 A kérdező kommentje:
És lehetőleg mindenféle Windowson elfusson (az a gáz, hogy én sem tudom, milyen operációs rendszer van a gépen, csak annyit tudok, hogy valamelyik Windows.)
2016. ápr. 3. 18:05
 2/4 tabaki ***** válasza:

A kisördög megint a Blendert mondatja velem, de az

1. meglehetősen sok tanulást igényel.

2. nem tud alapból ilyeneket, hanem neked kell kitalálnod, mit akarsz.

Cserébe viszont azt csinálsz vele, ami a tudásodból kitelik.


Mindenesetre bármit találsz is, a több hangsáv berakása már annyira minimum, hogy pont azzal nem valószínű, hogy problémád lenne.

2016. ápr. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sony vega pro 11 de bármelyik verzió megfelelhet de én ezt a verziót szeretem a legjobban + sok magyar nyelvű tutorált találsz youtube-on (írógépszerűen betűről betűre ír azt én is szoktam vele csinálni úgyhogy el is tudom mondani hogy kel vagy tudok link-elni hozzá tutoriált)
2016. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért fontos, hogy ingyenes legyen? Nem akarsz torrentelni..?:)
2016. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!