Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows Update miért nem...

A Windows Update miért nem keresi a frissítéseket?

Figyelt kérdés
Most tettem újra a gépem. Windows 7 Pro van rajta. Megy a windows update órák óta. Az egyetlen dolog amit csinál, hogy 100% on terheli a processzort, még az internet vétel is leáll fél percenként annyira leterheli a gépet. Egy szem frissítést nem adott ki még eddig , pedig lennie kellene! Mit tudok ez ellen tenni? Kellenének a frissítések, szerintem. Köszönöm!

2016. ápr. 3. 20:16
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Egyre gyakoribb hiba ez mostanában a Windows 7 -el.

Én is többször belefutottam már, hogy egy örökkévalóságig frissít a drága.

Gondolom a Microsoftnál a hiba, mert nem nagyon foglakozik már ezzel a rendszerével. Minden erejével azon van, hogy a felhasználók a Windows 10 -re váltsanak.


Egyetlen ellenszere hogy várni kell, van úgy hogy napkeltétől napnyugtáig csinálja valakinél, mire megtalálja őket.

Ha a kitartó várakozás ellenére nincs semmi, akkor megpróbálhatod az Ms Windows Update Javító eszközét is.

Innen tudod letölteni:

[link]

2016. ápr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm , de én most egyenlőre belementem a feladatkezelőbe megkerestem a win updatet és letiltottam, hogy ne indíthassa el magát. Így most a processzor 3% ra esett vissza. Nem kicsit csendesebb lett a PC
2016. ápr. 3. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!