Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » W7 driver különbség?

W7 driver különbség?

Figyelt kérdés

Windows 7 különböző típusaiban a driverek területén van különbség?

Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate / Enterprise


Valamikor régen felraktam egy régi gépre egy Win7STARTER rendszert, de a driverekkel gubanc volt.

Korábban PRO rendszer volt felrakva, azzal nem problémázott a driverekkel.


Az lenne a kérdésem, a különböző típusokban lehetséges hogy kevesebb vagy több driver van?

ha nem, akkor

Melyik a legjobb verzió a fentiek közül?


2016. ápr. 3. 20:22
 1/3 CspCsj ***** válasza:

Még nem találkoztam driver problémával, bár a Starter egy eléggé kiherélt Windows változat.


Windows 7 kiadások összehasonlítása:

[link]

2016. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az összehasonlításokat már néztem korábban, ilyen jellegű információkat nem tartalmaz, az pedig tény hogy a starter eléggé kibelezett, a kérdésem arra vonatkozott ez érinti-e a drivereket is
2016. ápr. 3. 22:12
 3/3 CspCsj ***** válasza:

Mivel a kernel ugyanaz, így papíron mindegyik driver-nek működnie kellene. Gyakorlatilag a nem aláírt driver-ek telepítése okozhat problémát. (ezt az aláírás ellenőrzésének ideiglenes/végleges letiltásával lehet kikerülni)


"Melyik a legjobb verzió?" Ez hardverkörnyezettől és használattól is függ. (az összehasonlító link is csak ezért került a "válaszba")

Régi gépre Home Premium már bőven elég. Ha több felhasználó lenne, akkor esetleg Pro a könnyebb csoportbeállítások miatt.

2016. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!