Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a dont starve...

Letöltöttem a dont starve nevű játékot egy weboldalról a R. O. G nevű Dlc-vel együtt és letöltöttem egy másik helyről a dont starve togethert de azt irja hogy steam offline, beléptem és utána is azt írja ki mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném a meg lenne a together és a valaki tudna segíteni ne habozzon

#játék #mester #Don't Starve #Regin of giants #maggi leveskocka #mlg major gyerkoc
2016. ápr. 15. 22:23
 1/3 A kérdező kommentje:
köszi hogy egyáltalán nem segitett senki de megoldottam a problemam
2016. máj. 21. 21:18
 2/3 anonim válasza:

"Köszi hogy egyáltalán nem segitett senki de megoldottam a problemam"...Most komoly???Én is panaszkodjak hogy senki nem segített nekem hogy hogy kell modolni az egyik játékomat?Ez előfordul ezen az oldalon, ha új vagy üdv, ha meg már itteni egy ideje akkor ne nyafogj...Ismered az oldalt?Sok olyan kérdés van amire nincs válasz adva, de én például pont most jöttem segíteni, de láttam, ha kelletlenül is, de átgondoltad a dolgot, és megnéztél egy-két videót vagy ilyesmi...Remélem nem volt megterhelő feladat...

Bocsi ha megbántottalak vagy nem ismered az oldal járását, de ez bizony előfordul(Mármint hogy nem írnak vissza), és nem kell "megsértődnöd" miatta.

2020. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

XD

Elég nevetséges, hogy ismeretlen emberek szemére veted, hogy nem oldották meg a TE problémádat. Arra nem is gondoltál, hogy mi sem tudtunk volna segíteni? Vagy, hogy nem is olvastuk el...

Ilyen infantilis viselkedést xD


Ahelyett, hogy csak simán leírtad volna, hogy hogyan sikerült megoldanod, elkezdtél sírni, hogy nem dolgoztak helyetted az emberek.


Nem vagyunk a csicskáid! Ha van valami problémád, azt első sorban neked kell megoldani!


És egyáltalán nem számít, hogy új vagy-e (voltál-e) az oldalon. Az illem és a tisztelet mások irányába nem ettől függ.

2022. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!