Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 lassan csinálok...

Windows 10 lassan csinálok saját forumot ennek annyi baja van hogy ne tovább. Áruházban minden amit letöltök megnyílik majd vagy azzonal vagy kis idő múlva (10sex) kilép. Több alkalmazással is probáltam. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 01:50
 1/6 Lajos54 ***** válasza:
100%
10 sex azért nem olyan kis idő :D
2016. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt akartam írni. XD

A kérdésre válaszolva: rakd a fenébe vissza a Windows 7-et/8-at! Várj még egy kicsit a 10-zel!

2016. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amúgy ez olsankor is elő szokott fordulni, ha csak ráfrissítettél, nem tisztán telepítetted. Telepítsd föl tisztán CD-ről, pendriveról (ha nem így csináltad alapból)!


2#-es voltam megint

2016. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

Egyetértek, mintha a Win 10 még nagyon nem lenne kiforrott. Mintha valaki nagyon sürgette volna a Microsoftot, aztán félkész állapotban kiadták volna. Bár igaz, eleinte a Win 8 is elég nyögdécselve indult, de mire a 8.1 megjelent, már egész jól "bejárta" magát Gondolok itt elsősorban a külső támogatásokra (driverek, programok, stb.), meg hát a folyamatosan érkező javítgatásokra.

Szerintem egy év, és a 10-es is egész használható lesz, de addig én sem raknám állandóan használt, vagy főleg egyetlen gépemre. Bár vevő vagyok az újdonságokra, de eddig még csak negatív tapasztalataim voltak vele (akár a 8 megjelenése után azzal, aztán most már egyik gépemen azt használom...).

2016. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azóta se oldodot meg a probléma, nem gáz. Nincs más gondom a win 10 el. Van egy 18 seces bootolási időm, fel van gyorsítva a gép. Azért köszi srácok a jó tanácsokat.
2016. ápr. 21. 22:24
 6/6 A kérdező kommentje:
És tisztán pendriveról raktam fel. #2 esnek választ megadjam! :3
2016. ápr. 21. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!