Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám megtisztítani a...

Hogyan tudnám megtisztítani a gépem?

Figyelt kérdés
Úgy értve, hogy elvileg tele van minden szeméttel amitől lassul, és úgy tudom van olyan program ami ezeket felismeri és letörli. Mert most már ott tartok, hogy néha percekbe is beletelik mire megnyit egy mappát.
2010. ápr. 7. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Pc bug doktor


Én ezt használom és bevált! www.pcbugdoctor.com

2010. ápr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az ilyen programok nem végeznek elég alapos munkát, plusz a windows(persze abban az esetben ha windows oprendszert használsz) egy idő után magától is belassul...

A legjobb megoldást egy teljes oprendszer reinstall és gyorsabb lesz a gép mintha bármelyik szutyok programot használtad volna.

2010. ápr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kb 1 hónapja sincs hogy reinstalláltuk :') egész nap használom a netet ezért elég gyorsan jönnek az ilyen szemetek...

első válaszoló: utánanézek.


egyébként van egy ilyen programom hogy CCleaner, az is jó erre?

2010. ápr. 7. 01:19
 4/6 anonim ***** válasza:

A CCleaner is jó>>> [link]

Töredezettség-mentesítés néha jót tesz.

Ha ennyire lassú viszont: "néha percekbe is beletelik mire megnyit egy mappát."...lehet van a gépen más is...

Futtathatsz ezt-azt, de lehet hosszabb ideig tart, mint egy újrahúzás tényleg. Vírusírtás, CCleaner, töredezettség-mentesítés, lemezkarbantartó/visszaállítási pontok törlése...ezeket kéne csinálni.

2010. ápr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ashampoo Winoptimizer + CCleaner Én is ezeket használom és nagyon beváltak.
2010. ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
CCleaner + Ashampoo winoptimizer és ha valami programot letörölsz akkor your uninstaller! Beváltak (:
2010. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!