Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem találom a Microsoft...

Miért nem találom a Microsoft oldalán a 2007-es PowerPoint-ot?

Figyelt kérdés
Szorgalmiként adta fel a tanár és egyszerűen sehogy nem tudom letölteni csak a 2016-ost ami 3 millió forintba kerül nem tudom kinek milyen az anyagi kölcsége de ez nekem túl sok.

2016. máj. 5. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert a régieket mindig törlik hogy csak az ójakat tudd megvenni. Így jártam pl. a Win7 Starterrel is, vettem pár éve egy netbookot, hivatalosan ilyen licensszel, de ha újra akarnám rá telepíteni akkor nem tudnám, mert nem tudom letölteni.


Egyébként mit adott fel, hogy töltsd le? Már a 2010-est sem fogod találni.

A microsoft meg a régi szoftverekért is kaszálni akar, nekünk céges auditkor még a 2000 előtti ősi szoftverekről is számlát akartak.


Nem véltlenül az Powerpoint Viewert adta fel? Mert az ingyenes kell hogy legyen.


[link]

2016. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanulók teljesen ingyen használhatják a legújabb Office-t:

[link]

2016. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

> letölteni csak a 2016-ost ami 3 millió forintba kerül nem


Nem tudom hol láttál ilyet, de a reális árak itt vannak:

[link]


Vagy egyszeri 45e, vagy havi 2-3e.


De ld. #2, még ingyen is jár.

2016. máj. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen az árát nagyon félre néztem elnézést,nagyon kínosan érzem magam :\ , nem a viewer-t kérte , és köszönöm az ingyenes office-t :D
2016. máj. 6. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!