Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képszerkesztővel (csak photosh...

Képszerkesztővel (csak photoshop? ) ezt hogy kéne megoldani?

Figyelt kérdés
Szóval van egy kép, aminek egy kis részen használtam a satírozás/homályosítást. Viszont eléggé meglátszik rajta, és nem szeretném, hogy aki nézi a képet, feltűnjön neki, hogy ott bele lett javítva ezzel. Anélkül, hogy pl az egész képet újra átszerkeszteném (pl élesítés, vagy akármi) létezik valami program, vagy eljárás (akár online) amivel ezt könnyedén elérhetném? Csak hogy azon a homályos részen picit realisztikusabbá tegyem a dolgot, hogy ne látszódjon, hogy ott bele lett javítva, tehát újra megszerkeszteni azt a részt. Ehhez valakinek valami ötlete?
2016. máj. 6. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig ehhez kelleni fog az eredeti kép, a homályosítás nem reverzibilis szerkesztés.
2016. máj. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az eredeti kép feltétlenül kellene, azon más progival is tudsz ilyen beavatkozást csinálni, pld photoscape
2016. máj. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

Ennek az alapján én nem tudom, mi a tényleges probléma. Föltehetnéd valahová a képednek legalább azt a részét, hogy meg tudjuk nézni. Ha már csak az elrontott kép van meg, általános módszert nem nagyon lehet javasolni, amíg azt sem tudjuk, micsoda és milyen mértékű a baj. Természetesen szerencsésebb, ha megvan az eredeti kép, akkor egyszerűbb tanácsot adni, hogy hogyan nyúlhatsz bele kevésbé otromba módon.

Nem egészen értem, hogy hogyan kerül a Photoshop az asztalra, de (mint az itteni kérdések legtöbbjénél) a munka szempontjából semmi szükség rá. Legalábbis, amíg a feladat nem egyértelmű, addig feltételezem, hogy a szokásos ingyenes szerkesztők bőven hozzák a szükséges szintet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ingyenes+k%E..

2016. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!