Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tűnik el mindig a...

Miért tűnik el mindig a JDownloader 2 a számítógépről?

Figyelt kérdés

Feltelepítem a szoftvert, másnap, mikor kapcsolom be a számítógépet sehol a szoftver. Feltelepítem újra, másnap már megint nincs a számítógépen. Más szoftverekkel nincs ilyen gond.


Miért csinálja ezt a JDownloader? Miért törlődik le a számítógépről a kikapcsolást követően?



2016. máj. 7. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan töltötted le? Rákerestél a telepített mappára, mert lehet csak az ikon nincs meg. Újra kiteszed az .exe ikont


Egyébként portable módban is fut, szóval a telepítés után az alapértelmezett mappát átmásolod pl másik partícióra, onnan is futtatható. Vagy pendrive-ra.

2016. máj. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Csak tippelek : Virusos és a virusirtód törli.


Telepités után töltsd fel a [link] - ra aztán az erdményből eldöntheted, hogy használod vagy nem.


Sok sikert.

üdv.

2016. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, van hogy vírusos, ebbe én is belefutottam régebben. Nem mindegy honnan töltöd le. Ettől függetlenül a program maga jó.
2016. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!