Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe Premier CS6-ban szeretné...

Adobe Premier CS6-ban szeretném megvágni a fraps-el felvett 1920×1200-as, vagyis 16:10-es képarányú felvételeimet. Hogyan exportálhatom ki, a szélén fekete csíkok nélkül, eredeti felbontásában?

Figyelt kérdés
Órák óta bújom az internetet, keresgélek a beállítások között, de mindenképpen ott hagy valami fekete csíkot, képtelen vagyok 16:10-es videót exportálni, csak a szabványosokat engedni. Egy ilyen komoly program tényleg ilyen alapvető dolgot nem tud? Ha én akár vertikálisan akarok videót exportálni, azt is kéne hagynia szerintem, nem értem miért csinálnak efféle korlátokat... Esetleg tudtok már (lehetőleg profibb, inkább abba tanulnék bele) programot, ami biztosan képes erre? Köszönöm a válaszokat előre is!

2016. máj. 7. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
new sequence>custom profile, de ha behúzod a videót, rá is kellene kérdeznie, hogy alkalmazod-e a project egészére annak a beállításait
2016. máj. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából a projekt beállításokra rákérdez már akkor, amikor behúzom a 16:10-es videómat, hogy szeretném-e hozzá igazítani a beállításokat, ezzel nincs probléma. A problémám azzal volt, hogy exportáláskor ráerőltetni a fekete csíkokat. :( Szerencsére azóta sikerült egy megoldást találnom, mégpedig az F4V formátumban, ami enged mindenféle felbontást, akadékoskodás és fekete csíkok nélkül, nagyon jó minőségben. Azért köszönöm a segítséget.
2016. máj. 13. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!