Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok családfa szerű...

Hogyan tudok családfa szerű ágrajzot készíteni?

Figyelt kérdés
Fontos munkámhoz kellene szép ágrajzot készítenem, de nem találok neten olyan programot, amivel ilyet lehetne.. Ti tudtok valami jó megoldást? Nem akarom paintben, mert az nem lesz túl szép xddd A lényeg, hogy nem családfa lesz.. hanem ilyen felosztás.. Családfásat találtam, de a rokoni kapcsolatok azért mások, és azt csak úgy lehet :/ Köszi előre is a válaszokat :D

2016. máj. 17. 10:23
 1/3 Dongaben ***** válasza:
Ugyan, én nem használtam ilyesmihez, de szerintem valamelyik "Folyamatábra" készítő program alkalmas lehet erre is...
2016. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hominida ***** válasza:
Kutasd fel a CorelDraw-t, az kimondottan vonalas rajzok készítéséhez lett kitalálva. A keretek mozgathatók, a szövegek formázhatók, a vonalak tetszés szerint húzhatók, színátmenetek, mintázatok stb., nagyon sok olyan dolgot tud, amire most szükséged van.
2016. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:

Szerintem nézz szét a mind map (gondolattérkép) programok között is:

[link]

CorelDraw helyett meg ingyenes megoldásként az Inkscape-et javaslom, amennyi ehhez a feladathoz kell, arra sokszorosan elegendő:

[link]

2016. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!