Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

SÜRGŐS! Hogy tudom átállítani az Office nyelvét?

Jövőhéten vizsgázom Excelből. Most töltöttem le a 2016os office-t, de az egész magyarul van. Nekem fontos lenne, hogy angolul legyen. Az istennek sesikerül átállítani. Segítene valaki?

ez egy kép a nyelvi beállításokról. A felhasználói felületnek kellene angolul lennie.

[link]

Kösszi mindenki!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Excel, Office, Microsoft, wiindows, nyelv, angol

2016. máj. 24. 16:12  Privát üzenet  

A válaszok
DjImipapa nevű felhasználó válasza:

Röviden: szedd le az angolt...

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2016. máj. 24. 16:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

angol mit? mert a language pack-et nem lehet rá telepteni csak 365re meg 2013ra azt írta amikor próbáltam

Most letöltöm (remélhetőleg) angol verziót, de ha a gépem magyarul van az baj? vagy azt is át kell állítani angolra? és ha igen akkor hogy?

# 2/4Időpont 2016. máj. 24. 17:04 Privát üzenet
DjImipapa nevű felhasználó válasza:

Mint az oprendszer. Ha az office csak en, akkor nem leszen hu!😃

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2016. máj. 24. 20:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na mind1 csinaltam vlmt es most angol lett azert kosszi :D

# 4/4Időpont 2016. máj. 24. 23:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet az Excel nyelvét átállítani angolra?
Libre Office-ban hogy tudom átállítani az alapértelmezett betűtípust (Liberation Serif)?
SÜRGŐS! Office Excel-ben nekem a sorok és oszlopok is számmal vannak jelölve. Hol tudnám átállítani, hogy az oszlopokat betűvel jelölje?
Hol lehet Access 2010-ben a gyorsbillentyűket átállítani, vagy hogyan lehet a " [ " karaktert előhívni?
Hogy tudom átállítani a wordot magyar nyelvre?
Office-ban hol lehet átállítani a lapméretet A/5-ösre?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!