Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell srt feliratot egy...

Hogyan kell srt feliratot egy filmbe beleégetni?

Figyelt kérdés

Tudom, h. volt már ez a kérdés, de nem igazán találtam hasznos válaszokat.


Az érdekelne, h. milyen progi van hozzá, hogy tényleg bonyolult művelet-e, és h. tényleg addig tart-e maga a "beleégetés", mint az egész film letöltése. És csúszhat a felirat?


2010. ápr. 11. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én winavi video konverterrel csináltam, nem egy bonyolult folyamat. Az égetés ideje a processzorodtól függ, a felirat akkor csúszik el, ha eleve nem hozzá illik a felirat.
2010. ápr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezzel a legkönnyebb:


[link]


Letöltöd, felrakod, majd pedig az átkonvertálási résznél alul kiválasztod, hogy felirat, és beilleszted. A felirat méretét is megválasztatod.

2010. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még egy érdekelne, h. ha már "beleégettem" a feliratot, akkor csak az az egy nyelv lesz hozzá feliratként, ugye?
2010. ápr. 11. 14:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet, h. ostoba kérdés, de pl. lehet több feliratot rátenni egy filmre pl. h, választani lehessen angol és magyar felirat között?
2010. ápr. 11. 14:57
 5/6 anonim válasza:
Amikor kiválaszthatóak a feliratok azt nem égetésnek hívják, mert amikor ráégeted a feliratot azt már nem lehet eltűntetni viszont talán van olyan program amivel bele lehet kódolni(nem tudom biztosan h hogy hívják ezt a folyamatot) a feliratot a filmbe.
2012. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
softsub-nak hívják amiről te beszélsz. [link] itt nézz körül
2012. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!