Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vannak olyan programok mint...

Vannak olyan programok mint az itunes?

Figyelt kérdés
Olyan programot szeretnk amiben van egy olyan lehetőség hogy a kereső az egész számítógépen keres és ezt le is tudja játszani. Olyanra gondolok mint az itunes, de az nem jó mert lassú. Letöltöttem a media monkeyt de abban meg nem tudom beállítani hogy az egész gépen keressen.
2010. ápr. 11. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Winamp.

Sokan nem is tudják mire jó a Media Library rész, de jól beállitva pillanatok alatt megtalál egy számot. Igaz kb. 10percig keresi, mikor először ráveszed, hogy keressen zenéket.


Szóval:jobb klikk, preferences, Local Media, Watch Folders.

Ide berakod a mappákat amelyekben zenéket tartasz, bepipálod h "Automatically remove", és "Automatically add played files" és megnyomod, hogy Rescan Now.

Az új zenéket amiket szerzel nem fogja egyből berakni, de egyszer lejátszod Winamppal, és belerakja magától.

2010. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megint én, a keresést úgy csináld, hogy a Media Libraryben rákattintasz, hogy Local Media és felül van egy keresés doboz.

Mikor elinditasz onnan valamit kitörli a lejátszó listádat, ezért érdemes azt sűrűn mentegetni (csak ha használod is), vagy pedig a winamp oldaláról leszeded a "playlist undo" nevű plugint.

2010. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kössz de már találtam: songbird

azér megy a zöld kéz

2010. ápr. 11. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!