Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A külső hangkártyámat szeretné...

Nx86 kérdése:

A külső hangkártyámat szeretném feltelepíteni (Sound Blaster Live! 24-bit External) de az illesztőprogram telepítése közben azt a hiba üzenetet kapom, hogy, , A művelethez egy interaktív windowstationre van szükség. "?

Figyelt kérdés

#Sound Blaster Live! 24-bit Extrenal #interaktív windowstation
2016. jún. 6. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A keresési eredmények arra mutatnak, hogy ez a hibaüzenet akkor jön elő, hogy a rendszermappáidon az engedélyek rosszul vannak beállítva. Ezen belül is kiemelten a C:\Windows\System32\drivers könyvtár.


Ha te állítgattad el az engedélyeket, akkor valószínűleg rendbe is tudod rakni. Ha nem, akkor érdemesebb emiatt jobban aggódni, mint a driver miatt, hiszen sokszor vírusok szórakoznak az engedélyekkel, hogy nehezebb legyen őket kipucolni.


Sokszor van az, hogy a vírus ki lett pucolva, de az efféle károk megmaradnak utána. Én erősen javasolnék egy teljes windows újratelepítést, de ha foltozgatni akarod, akkor ki kell derítened, hogy melyik mappának mik az alapértelmezett engedélyei, és szépen visszacsinálni mindent.

2016. jún. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Abban az esetben ha az eszközkezelőben USB audioeszköz ként telepítem akkor nincs hiba üzenet a telepítésközben, de az eszköz ebben az esetben nem működik 100%
2016. jún. 6. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem creative sound blaster x-fi surround 5.1 pro-m van és nekem semmi bajom nem volt a driver telepítésével. Ha a windows alapértelmező drivert rakod fel akkor lehet az a baj. Próbáld meg a creative oldaláról letölthető driverrel. Ha meg eddig is azzal csináltad akkor gőzöm sincs miért nem megy.
2016. júl. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!