Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell "fagyasztani" a...

Hogyan kell "fagyasztani" a gépet?

Figyelt kérdés
Nálunk a könyvtárban csináltak egy úgymondd fagyasztást a számítógépeken aminek az a lényege, hogy akármit csinálhat meg letölthet a számítógépen újraindítás után visszaáll az eredeti állapotára. Hogyan kell ezt megcsinálni?

2016. jún. 15. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
dirtywindows pont hu/2015/11/06/unod-a-szomszed-gepet-hetente-javitgatni-itt-a-megoldas/
2016. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"akármit csinálhat meg letölthet a számítógépen újraindítás után visszaáll az eredeti állapotára"


Kifejtenéd, hogy ez pontosan mit is jelent?

Valami virtuális környezetben fut a rendszer? Vagy ramdisk van mögötte? Vagy vékony kliens, és a szerveren egy elkülönített területre dolgozik?

Csak találgatok, de nem értem, mi köze ennek a fagyáshoz.

2016. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ugye ezt a programot csak rendszergazdai jogosultsággal lehet kikapcsolni?
2016. jún. 15. 16:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Én sem tudom igazából az lett a képernyőkre kiírva, hogy a gépek fagyasztva lettek :DD Nem egy valódi számítógépen fut. Bekapcsolod és fizikai számítógépen fut az egész.
2016. jún. 15. 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Most látom az első választ. Érdekes, ezt nem ismertem. :)
2016. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!