Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki van aki nagyon ért a...

Valaki van aki nagyon ért a Tunngle nevű programhoz és a routerekhez? Már vagy 6 éve szívok a Tunngle-el ha belépek egy szobába mindenki X-es nem kapcsolódok hozzájuk bármit próbáltam portokat kinyitni millió videót néztem erről semmi nem segített.

Figyelt kérdés
A napokban a router beállításainál bekapcsoltam egy bizonyos DMZ-t nagy örömömre ezzel minden emberhez tudtam csatlakozni a szobákban viszont az internet a weboldalak betöltése skype annynira lassú lett hogy használhatatlan. (kis smiley mindig sárga routerrel és anélkül is az az port closed)

2016. jún. 15. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

az van h a Dmz (demilitarized zone) nagyon jo arra a celra ha ki akarod rakni a geped a netre mintha nem is lenne rutered csak igy a geped maga kell vedekezzen minden szennytol ami kintrol arad befele(vagy amiket hoz befele ami lehet a gepeden) es lehet amiatt rohadt be a net.. Nem ismerem az emlitett progit de biztos van beallithato fix portja.. azt be kene lodd mondjuk mittomen 12488 es portforwardold a routerbe! Viszont ehez kell a gepeden is beallitsd a belso manualis ip-t nem pedig automatikusra hagyni! Abban az esetben ha routered 0.1 vegu ilyen kell legyen a geped ip-je


ip

192.168.0.30 pl.

Atjaro

192.168.0.1 azaz a rutered ip-je

Dns

szinten a rutered ip-je


igy mar a 192.168.0.30 ipre portforwardolhatsz.. es tedd Both-ra ahol lenyillik Tcp,udp

2016. jún. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bakker megneztem mi ez... amint megnyitottam mobillal az oldalukat mar ugrott is fel a visszaszamlalos mocsok :)
2016. jún. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
192.168.2.1 Belkin router amúgy
2016. jún. 17. 12:53
 4/5 A kérdező kommentje:
11155 az udp portja elvileg arra van állítva de hiába raktam be a routerbe... Manuális ip hogy tudok beállítani?
2016. jún. 17. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
a hálókártyád beállításainál.. ne dhcp legyen hanem belső ip.. azt már leírtam, hogy kell konfigolni .. ip 192.168.2.20, átjáró,dns 192.168.2.1
2016. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!