Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha egy word dokumentumot...

Ha egy word dokumentumot lement az ember pdf-ként, de azt pl. egy konvertáló segítségével visszaalakítják worddé, akkor látszódnak a ctrl+c ctrl+v-k és társaik?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem látszik, ha a Word formátumában nyitják meg. Több más jelből fogják látni ha plágium vagy másolat.
2016. jún. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem komoly jelentőségű a dolog, csak menet közben vetődött fel bennem ez a kérdés:)
2016. jún. 22. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:
max ha netről szeded és rákeres 1-1 mondatra akkor megtalálhatja annak forrását.
2016. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szirty ***** válasza:

A Ctrl-c Ctrl-v nem vezérlőkarakter (mint pl. a soremelés, kocsi vissza, lap vége stb. hanem gyorsbillentyű, ami nem kerül bele a dokumentumba (elvileg).

Mondjuk úgy, hogy nincs szükség arra hogy belekerüljön.


Aztán ki tudja miket rak bele a word a DOC file-ba.

Nekem rakott már bele PLC program részletet, meg komplett levélváltásokat pusztán azért, mert előtte levelezőt meg programszerkesztőt futtattam, a doc file-ba meg belementette (gondolom) a visszamaradt memóriaszemét egy részét.


Adathalász paradicsom :-)

2016. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:
..jah a kérdésre is válaszolva: Nem (bár azt nem tudom mik a társaik)
2016. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!