Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet még MS Office...

Hol lehet még MS Office 2003-at venni? Itthoni gépre szeretném, mivel a munkahelyen is az van, és néha kéne otthonról is dolgoznom, dokumentumokat szerkeszteni. Hol lehet beszerezni a programot?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát azt már sehol, nagyon régi nem igazán árulják. Csak újabb verziót tudsz venni. Letölteni letöltheted, de ugye bár az elm. nem legális.
2016. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Újabb verziók nekem a 2003-hoz képest nagyon különbözőek.
2016. jún. 23. 05:54
 3/5 Kőváry Orsolya ***** válasza:

Így van, az újak különbözőek. Érdemes megtanulni a használatát, mert soha nem lesz már olyan, mint a régi, és valahol csak az újat lehet használni, akkor ott fogsz vele vért izzadni.

A tárcsás telefonról is átszoktunk először a nyomógombosra, aztán a mobilra, és zéróhoz konvergál, aki visszasírja. Szóval vegyél erőt magadon és tanuld meg az újat.

2016. jún. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megtanulnám én könnyen, de mégis jobb a jól megszokott program. Cégben pedig nem hiszem hogy lesz egyhama újabb verzió, mivel fél éve vettek tiszta új gépeket, és azokra is a 2003-at telepítették, nem terveznek váltani
2016. jún. 23. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Szomorú, mert jó nagy f..s a 2003 :-) Ráadásul a támogatása is 2 éve megszűnt, nem tudom, miért jó használni. Persze, tudom, mert drága az upgrade, csak aztán addig húzzák, amíg már upgrade jogot sem szerezhetnek vele... na, mindegy.


Több lehetőséged is van.


1. lopsz egyet, mint minden „rendes magyar ember” - ezt azért nem javaslom, én sem tenném

2. megpróbálsz szerezni egyet valami használt licencekkel kereskedő cégtől. Nem mindig van nekik, de hátha belefutsz.

3. megérdeklődöd a cégnél, nincs-e felesleges licenckulcsuk, amit otthon legálisan használhatsz, amíg ott dolgozol (ha tényleg szükség van rá, lehet, hogy kerítenek neked egyet)

4. használsz mást otthon, bízva abban, hogy kompatibilis doksikat állítasz majd elő - pl. Office365 előfizetéssel, vagy Libre/OpenOffice letöltésével

2016. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!