Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Blenderben milyen formában...

Blenderben milyen formában rendereljek hogy a sony vegas meg tudja nyitni?

Figyelt kérdés
Próbáltam már az encodingot meg az outputot állítgatni de nem megy.

2016. júl. 13. 10:42
 1/8 tabaki ***** válasza:

„Próbáltam már az encodingot meg az outputot állítgatni de nem megy.”

Miért nem lehet tisztességesen közölni, hogy pontosan mivel kísérleteztél?


...És miért nem lehet „állítgatás” helyett a programok által ismert formátumok alapján dolgozni?

[link]

[link]


...És mi köze mindennek Las Vegashoz? Ha te se veszed komolyan a saját kérdésedet, más miért foglalkozzon vele?

2016. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kell letolni mert a GYK ítta át a kulcsszót. Azt ítzam be hogy vegas (mint sony vegas) és magától változtatta meg. Nem értek hozzá elnézést kérek azoktól akik igen. Miért kell fikázni?
2016. júl. 13. 12:24
 3/8 A kérdező kommentje:
És azért nem lehet formátumokban dolgozni mert a vegas valamelyik avit befogadja valamelyiket nem. Csináltam Cinema 4D-vel is, az AVI lett és felismeri a vegas, a béendereset meg nem. Kéthetek egy normális választ?
2016. júl. 13. 12:26
 4/8 tabaki ***** válasza:
Megint nem szólsz egy kukkot sem a beállításokról. Az AVI konténerformátum, vagyis a puszta kiterjesztés alapján nem lehet tudni, mi van benne. Én magam videószerkesztésre is maradok a Blendernél, ezért nem tudok biztos tippet adni az átvitelre. Valószínűnek tűnik, hogy az AVI Raw (vagyis tömörítetlen AVI) formátum átvihető, de hatalmas méretű fájlra számíts, amelyet szerkesztés után a Vegasból már érdemesebb takarékosabb formátumban menteni. Ezenkívül, ha már mindkét program ismeri az MPEG-1/2/4 és a H.264 formátumokat, nyilván érdemes ezeket is végigpróbálgatni, szem előtt tartva persze, hogy a tömörítés miatt valamicske minőségromlás várható. A renderelésre megadott fájlnév után meg ne írj kiterjesztést -- azt a Blender megteszi a beállításaid alapján --, mert egyébként el tudom képzelni, hogy a Vegas abba is beleakadhat, ha nem az van a fájlban, mint amire a kiterjesztés alapján számít.
2016. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
H.264 és avi, amivel legelőször próbáltam
2016. júl. 13. 14:52
 6/8 deniblender válasza:
AVI-RAW formátumba csináld meg mert ez a legjobb és nem kell állítgatni semmit. Ez majdnem tömörítetlen formátum tehát nincs veszteség de legyen a HDD-n hely mert nagy méretű lesz a fájl. A vegas ezt tudja kezelni
2016. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2016. aug. 6. 08:31
 8/8 tabaki ***** válasza:
Szívesen.
2016. aug. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!