Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Steam fiókprobléma. Megoldható ez a gond? Többi lejjebb.

4-5 éve volt egy steam fiókom. Rajta 1-2 aktivált játékkal. Ezekkel nem játszottam, ezért a fiók a mai napig nem volt használva. Ám most szeretném használni.

A jelszó és a f.név megvan, de az e mailt töröltem régen.

Így amikor belépnék ,kéri a kódot az e-mail-ról, de már nem lehet hozzáférni.

Steam supporttal kéne felvenni a kapcsolatot? Nézegettem és egy helyen ha küldök bizonyos bizonyítékokat, akkor segítenek.

(Egy mással kapcsolatos ügyben írtam nekik 1,5 éve , és még mindig várom a válaszukat...)

Valamint ha ez az egész megoldódik, van lehetőség arra hogy a régi steam accountom tartalmát importáljam az mostanira? Bárhogyan?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Steam, support, Steam Support, e amil, e-mail, Gmail, jelszó, Steam Guard

2016. júl. 13. 23:05  Privát üzenet  

A válaszok

Importálás szerintem felejtős, max a régi fiókodnak tudnak segíteni a megnyitásában.

Mobile Authenticatorral próbálkozhatsz, bár valószínűleg azt is csak akkor tudod beálíltani, ha először e-mailről megerősíteda belépést telefonról... hát, marad az, hogy írsza Supportnak, hogy gáz van. A kérdés csak az, hogyan tudod igazolni, hogy a tiéd az account.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2016. júl. 14. 00:33 Privát üzenet
Nem akarok Utólag Okos Kapitányt játszani, de e-mail fiókot sosem törlünk. SOHA.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2016. júl. 14. 10:34 Privát üzenet
Okos kapitány, az e-mil fiókot a szolgáltató is törölheti inaktivitás miatt, vagy megeshet, hogy egyszerűen nem tudsz többé belépni valami hiba miatt. Velem mindkettő előfordult már.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2016. júl. 14. 11:21 Privát üzenet
#3: Nem Freemailt, meg hasonló szemeteket kell használni. A múltkor szükség volt a 6 évvel ezelőtt létrehozott másodlagos Gmail fiókomra, természetesen megvolt és be is tudtam lépni.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2016. júl. 14. 12:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Letöltöttem a Java-t rajta van a gépen stabilan. De a játékok még is azt írják, hogy nem található. Mi lehet a gond?
Mi lehet a gond?
Rar fájlok kicsomagolási gond a részletek lent?
Mi a gond a winyoval es a win8 al?
Lenovo tableten több hónapja játszom a a zongora csempe játékokat.2 hete egyik sem érzékeli a lenyomást. Mi lett a gond? A kedvenceim.
Call of Duty Ghost hiba! X pálya után töltés közben kilép a játék! Hiba üzenet: Fatal error, Content package is no longer available! Mi lehet a gond?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!