Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Regedit, program eltávolítása?

Regedit, program eltávolítása?

Figyelt kérdés

Eddig az auto mouse clickert(automata több lépésben kattintgatós program) használtam, mivel szinte tökéletes arra, hogy több lépést is kezeljen, és jól állítgatható. Azonban most lejárt a trial, és hiába törlöm, utána regeditből is kiszedem a mappáját, újratelepítésnél úgy érzékeli, mintha már fellett volna telepítve, és már csak megvásárolni engedi.

Hol tudom megnézni, hogy véletlen a regeditben nem hagyott-e más mappát is?

Vagy tudnátok más több lépést kezelő autoclickert mondani?

Mindenkinek megy a zöld kéz!



#Regedit #etc. #auto mouse clicker
2016. júl. 15. 08:28
 1/4 Lajos54 ***** válasza:

Nem a "regeditben", hanem a Registry-ben. De nem is ez a lényeg.

Az a baj, hogy nem lehet tudni, merre, a Windows melyik részébe írta bele magát, egy amolyan kis névjegybe, hogy "Itt jártam ekkor és ekkor". Ha legközelebb vissza akarnád rakni, azzal kezdi, hogy ezt leellenőrzi.

Szóval az ilyet max. egy Windows újratelepítés tudná kivédeni, de gondolom, annyit nem ér az egész.

2016. júl. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, anno amikor próbáltam gond nélkül működött ez a kis trükk ennél a programnál is, de azóta eltelt 2 év, és most lett újra rá szükségem. Azonban fizetni nem akarok érte, illetve egy windows telepítést sem ér meg. :)

Ment a zöld!

2016. júl. 15. 09:08
 3/4 DjImipapa ***** válasza:
Nézz körül, hátha van free program is erre... pontosan mi amit használtál?
2016. júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DjImipapa ***** válasza:
2016. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!