Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki nyugtasson meg, hogy...

Technokol Rapid kérdése:

Valaki nyugtasson meg, hogy nem gáz Pokémonra vadászni. (? ) (Pokémon Go)

Figyelt kérdés
Oly nagyon örülnék, hogyha ez a játék 4-5 évvel ezelőtt jelent volna meg. Akkor sokkal gátlástalanabbul rohangásztam volna egész nap a városban. Így 17 évesen viszont kissé kellemetlen össze-visssza sétálgatni Pokémonok miatt.

2016. júl. 15. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagyok, és játszok veleXD Mindenki azzal játszik, ami neki tetszik. A régi Gameboy-os verziót eddig is elővettem.
2016. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálad idősebbek is szaladgálnak vele. Amíg figyelsz közben a külvilágra, mások épségére és a sajátodéra, addig nincs gáz a pokémonozással.
2016. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak más kiterjesztett valóság játékok is.
2016. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Ez 1 jó játék. Másrészt meg senki más véleményére ne alapozz, még a miénkre sem. Ezt neked kell eldöntened. Ha tetszik, játssz vele. Ne foglalkozzál azzal, hogy ki mit gondol. Mindig lesznek olyan emberek, akik szerint gáz, és olyanok is, akik szerint nem. Egyébként meg senki nem látja, hogy épp mit nézel a telefonodon. Vedd le a hangerőt, ha ennyire zavar, de a képernyődet nem sokan fogják nézni az utcán.
2016. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a játék amúgy? Mert mostanában mindenhol hallok róla, csak épp fingom sincs mi ez.
2016. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nézted régen a mesét? Ebben a játékban Pokémonokra lehet vadászni. De nem ez a lényeg. A valóságban kell menned az utcán, hogy pokémonokat találj. Eddig összesen 4 országban jelent meg és már 7 és fél millió felhasználója van. Azt mondják, hogy híresebb lesz mint a Twitter. Röviden ennyi. Jó kis játék. Ösztönöz arra, hogy kimozdulj. Nézz utána!

A kérdésemmel kapcsolatban pedig: Tegnap rászántam magam és megtettem 2 kilómétert.(sétálva) Ez alatt a 2 kilóméter alatt összesen egy pokémont találtam. Otthon ülve meg 43-mat úgyhogy szerintem valami baj van a technikámmal. Csak megyek telefonnal a kézbe és figyelve a dolgokat.

2016. júl. 16. 10:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Aha, már értem. Ilyen koncepciójú játékok régen is voltak, de mind csak tervben maradt meg. Érdekes, hogy pont ez futott be végül. Mindenesetre zabálja az akkut ugye? Mert ha jól látom a játékon kívül a GPS is megy meg még a napfény miatt a kijelző fényerő is maxra megy. :D

Én telefonom jó ha 20 percig bírná. :D

2016. júl. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Krisipoke ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz, az átlag Pokémonrajongók legnagyobb része 20-30 éves, bár ez a tinédzserkor valóban az az időszak, amikor a legtöbb ember aggódik amiatt, hogy milyennek fog mások szemében látszani amiatt, hogy mit szeret. :D


Félreértések elkerülése végett a Pokémon alapvetően nem egy rajzfilm, hanem egy kifejezetten igényes, komplex videojáték-sorozat, ami egyszerűen úgy van összerakva, hogy mindenki megtalálja benne azt, ami tetszik neki, legyen 7 vagy 37 éves. A rajzfilmsorozat gyakorlatilag csak egy reklám volt a játékoknak, és egyértelműen a gyerekeket célozták meg vele.


Arra, hogy "miért épp ez futott be", elég egyszerű a válasz: mert Pokémon. Ha itthon nem is látszik, a Pokémon a világ egyik legnépszerűbb frencsájza, és amikor megjelenik egy új rész, nemcsak hogy a gamerréteg fele azt lesi, hogy milyen új dolgokat jelentenek be vele kapcsolatban, és persze rend szerint az első napon többmillió eladott példány szokott lenni belőlük. Emellett az egész igazából egy olyan valami, amivel bárki tud azonosulni és belemélyülni, mint említettem, csak nyitott elmével kell hozzáállni, és túltenni magunkat azon, hogy az egyébként abszolút mellékes rajzfilmben a saját nevüket mondogatták a lények.

2016. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ismim 30 éves férje is játszik vele. Hajrá ;)
2016. aug. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!