Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megszeretném vásárolni a...

Megszeretném vásárolni a Rainbow Six Siege nevű játékot nézegettem g2a.com-on és az a kérdésem hogy mi a különbség a uplay-es a steam-es verzió között?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mik azok de pl ha nekem steam-es van akkor tudok játszani egy olyan emberkével akinek uplay-ese van? Uplay-es jóval olcsóbb megéri azt venni? (eddig csak steam-et használtam) Illetve mi ez a season pass dolog? Tapasztalatok érdekelnek nagyon bejön a játék.

2016. júl. 18. 15:08
 1/2 anonim válasza:
A steames verzió azért jobb valamennyivel mert ott kaphatsz achievmenteket meg könyebben tudsz a játékon belül vásárolni dlc-ket stb de ha meg veszed steamre akkor még Uplay-re is rá tudod rakni mert van ilyen lehetőség a játékon belül. Szóval Igen tudsz játszani a barátoddal ha neki Uplayes neked meg steamen van meg. De ha te nem nagyon "menőznél"hogy ennyi órám van a játékban stb akkor az Uplayes verziót ajánlom (nekem is az van és megvagyok elégedve vele). Mi az a seson passes dolog? Azt szerintem megéri megvenni mert kapsz több skint több embert INGYEN amik azért valjuk be sokkal többe kerülnek mint az átlagos emberek (ezt úgy értsd hogy egy normális karakter 2000-ból megvan de azok a karakterek pedig 25.000ba kerülnek amit ha season passes vagy ingyen megkapod SŐT ha még jönnek benne új karakterek amik természetesen majd jönnek azokat ingyen megkapod +3 nappal hamarabb használhatod őket ami azért eléggé kafa szerintem). Remélem segítettem :D
2016. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi akkor azt hiszem uplay-es lesz. Tehát akkor az a lényeg hogy a season pass ba kapok ingyen cuccokat operátorokat amit amúgy alapból is kioldhatnék a sima verzióba pontokért? Az ilyen skinek meg csilivili fegyverre akasztható dolgok + sapka ezeket is mind pontokért meg lehet venni? vagy csak igazi pénzért?
2016. júl. 20. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!